Specials

Fiery Hot Dried Shrimp Chilli Oil - Lee Kum Kee - 205 g
TOP
-15%
RRP 5,35 EUR
Only 4,50 EUR
21,95 EUR per kg
Yentafosauce - Thai Dancer - 454 g
-20%
RRP 2,50 EUR
Only 2,00 EUR
4,41 EUR per kg
Korean Yuzu Tea - T Best - 1 kg
-21%
RRP 9,50 EUR
Only 7,50 EUR
7,50 EUR per kg
Mala Red oil Chili Sauce - Lee Kum Kee - 205 g
-18%
RRP 5,50 EUR
Only 4,50 EUR
21,95 EUR per kg
Fruit Chips Mix - Minh Phat - 200 g
-23%
RRP 2,60 EUR
Only 2,00 EUR
10,00 EUR per kg
Pickled Garlic - Thai Dancer - 454 g
-23%
RRP 4,55 EUR
Only 3,50 EUR
12,37 EUR per kg
Heart of Palm - Thai Dancer - 454 g
-21%
RRP 3,20 EUR
Only 2,50 EUR
11,01 EUR per kg
Jackfrucht Chips Mit Say Kho - Minh Phat - 200 g
-25%
RRP 3,75 EUR
Only 2,80 EUR
14,00 EUR per kg
Sweet Potato Noodles - Sempio Foods - 450 g
-29%
RRP 4,95 EUR
Only 3,50 EUR
7,78 EUR per kg
Eingel. Senfkohl  - Pigeon - 300 g
-12%
RRP 1,55 EUR
Only 1,35 EUR
5,40 EUR per kg
Nata De Coco - Monika - 340 g
-24%
RRP 2,25 EUR
Only 1,70 EUR
5,00 EUR per kg
Coconut Sport in Heavy Syrup - Monika - 340 g
NEW
-25%
RRP 4,80 EUR
Only 3,60 EUR
18,00 EUR per kg
Kaong Sugar Palm - Monika - 340 g
NEW
-25%
RRP 3,95 EUR
Only 2,95 EUR
8,68 EUR per kg
Fish Sauce Three Crabs - Viet Huong - 682 ml
-14%
RRP 9,95 EUR
Only 8,50 EUR
12,46 EUR per l
Instant Noodles Shrimps - Omachi - 79 g
NEW
RRP 0,90 EUR
Only 16,95 EUR
214,56 EUR per kg
Japanese Mayonnaise - Kewpie - 450 g
-18%
RRP 8,55 EUR
Only 6,95 EUR
15,44 EUR per kg