Bean Vermicelli

Arrow Root Noodles - Gio Xuan - 250 g
3,00 EUR
12,00 EUR per kg
incl. 7% tax excl. Shipping costs
Bean Vermicelli - ACECOOK - 210 g
2,85 EUR
13,57 EUR per kg
incl. 7% tax excl. Shipping costs
Bean Vermicelli - Double Dragon - 80 g
1,35 EUR
16,88 EUR per kg
incl. 7% tax excl. Shipping costs
Bean Vermicelli Short Cut 3-5cm - TIANTIAN - 1 kg
5,60 EUR
5,60 EUR per kg
incl. 7% tax excl. Shipping costs
Canna Noodles - Minh Duong - 200 g
1,70 EUR
8,50 EUR per kg
incl. 7% tax excl. Shipping costs
Longkow Bean Vermicelli - YANTAI - 1 kg
5,80 EUR
5,80 EUR per kg
incl. 7% tax excl. Shipping costs
Lungkow Bean Vermicelli - YANTAI - 100 g
0,95 EUR
9,50 EUR per kg
incl. 7% tax excl. Shipping costs
Lungkow Bean Vermicelli - YANTAI - 250 g
-34%
RRP 1,90 EUR
Only 1,25 EUR
5,00 EUR per kg
incl. 7% tax excl. Shipping costs
1 to 8 (from a total of 13)