Frozen Dishes

Apple Gyoza - Ajinomoto - 400 g
4,75 EUR
11,88 EUR per kg
incl. 7% tax excl. Shipping costs
Chai Gor vegetar. Sojaprodukt - Everbest - 350 g
4,95 EUR
14,14 EUR per kg
incl. 7% tax excl. Shipping costs
Fan Koh Dumpling Schweinefleisch 28St - Delico - 700 g
11,25 EUR
16,07 EUR per kg
incl. 7% tax excl. Shipping costs
Glutinous Rice Balls Peanut - Spring Home - 200 g
2,35 EUR
11,75 EUR per kg
incl. 7% tax excl. Shipping costs
Gyoza Chicken - ITA-SAN - 600 g
7,95 EUR
13,25 EUR per kg
incl. 7% tax excl. Shipping costs
Gyoza Mandu  Bulgogi Beef - BiBiGo - 600 g
9,55 EUR
15,92 EUR per kg
incl. 7% tax excl. Shipping costs
8,95 EUR
22,38 EUR per kg
incl. 7% tax excl. Shipping costs
Yuba Maki Rolle vegetarisch - Everbest - 300 g
4,95 EUR
16,50 EUR per kg
incl. 7% tax excl. Shipping costs
1 to 8 (from a total of 8)