Vegetables in Tin

1,20 EUR
8,57 EUR per kg
incl. 7% tax excl. Shipping costs
Bamboo Shoot Slices - Jade Phoenix - 567 g
1,70 EUR
5,67 EUR per kg
incl. 7% tax excl. Shipping costs
Bamboo Shoot Strips - Jade Phoenix - 227 g
1,20 EUR
8,57 EUR per kg
incl. 7% tax excl. Shipping costs
Bamboo Shoot Strips - Jade Phoenix - 567 g
1,70 EUR
5,67 EUR per kg
incl. 7% tax excl. Shipping costs
Bananen in Syrup - Twin Elephants - 565 g
2,85 EUR
9,50 EUR per kg
incl. 7% tax excl. Shipping costs
Boiled Black Beans - Trs - 240 g
1,60 EUR
6,67 EUR per kg
incl. 7% tax excl. Shipping costs
Boiled Black Eye Beans - Trs - 240 g
1,60 EUR
6,67 EUR per kg
incl. 7% tax excl. Shipping costs
Boiled Chick Peas - Trs - 240 g
1,55 EUR
6,46 EUR per kg
incl. 7% tax excl. Shipping costs
1 to 8 (from a total of 31)