Flour

Glutinous Rice Flour - Windmill - 400 g
1,60 EUR
4,00 EUR per kg
incl. 7% tax excl. Shipping costs
Gram Flour - Trs - 1 kg
3,95 EUR
3,95 EUR per kg
incl. 7% tax excl. Shipping costs
Rice Flour - Windmill - 400 g
-29%
RRP 1,35 EUR
Only 0,95 EUR
2,38 EUR per kg
incl. 7% tax excl. Shipping costs
Tapioca Flour - Farmer - 400 g
1,70 EUR
4,25 EUR per kg
incl. 7% tax excl. Shipping costs
Tapioca Pearls Small - Thai Dancer - 454 g
2,60 EUR
5,73 EUR per kg
incl. 7% tax excl. Shipping costs
Tapioca Starch - Cock - 400 g
1,80 EUR
4,50 EUR per kg
incl. 7% tax excl. Shipping costs
Tapioca Starch - Windmill - 400 g
1,20 EUR
3,00 EUR per kg
incl. 7% tax excl. Shipping costs
Tempura Flour - Gogi - 150 g
1,70 EUR
11,33 EUR per kg
incl. 7% tax excl. Shipping costs
9 to 16 (from a total of 19)