Dip Sauces

2,40 EUR
8,00 EUR per l
incl. 7% tax excl. Shipping costs
Cantonese Sukiyaki Sauce - Pantai - 200 ml
3,30 EUR
16,50 EUR per l
incl. 7% tax excl. Shipping costs
Chilli Oil Vegan - Eatate - 200 g
Your price 3,00 EUR
15,00 EUR per kg
incl. 7% tax excl. Shipping costs
Chilli Oil very hot - Eatate - 200 g
3,40 EUR
17,00 EUR per kg
incl. 7% tax excl. Shipping costs
Crispy Chilli in Oil - Lao Gan Ma - 210 g
4,80 EUR
22,86 EUR per kg
incl. 7% tax excl. Shipping costs
Fiery Hot Dried Shrimp Chilli Oil - Lee Kum Kee - 205 g
TOP
5,35 EUR
26,10 EUR per kg
incl. 7% tax excl. Shipping costs
Hoi Sin Sauce - Flying Goose - 200 ml
2,80 EUR
14,00 EUR per l
incl. 7% tax excl. Shipping costs
Hoi Sin Sauce - Flying Goose - 455 ml
4,95 EUR
10,88 EUR per l
incl. 7% tax excl. Shipping costs
1 to 8 (from a total of 43)