Snacks

Big Latiao - Weilong - 106 g
1,35 EUR
12,74 EUR per kg
incl. 7% tax excl. Shipping costs
Coffee Candy - Kopiko - 120 g
1,75 EUR
14,58 EUR per kg
incl. 7% tax excl. Shipping costs
Erdnusskonfekt mit Sesam - Yen Linh - 250 g
2,50 EUR
10,00 EUR per kg
incl. 7% tax excl. Shipping costs
2,55 EUR
102,00 EUR per kg
incl. 7% tax excl. Shipping costs
Grass Jelly - Golden Lion - 540 g
1,95 EUR
3,61 EUR per kg
incl. 7% tax excl. Shipping costs
Jackfrucht Chips Mit Say Kho - Minh Phat - 200 g
3,75 EUR
18,75 EUR per kg
incl. 7% tax excl. Shipping costs
Knusprig Panierter Seetang - Seleco - 40 g
2,25 EUR
56,25 EUR per kg
incl. 7% tax excl. Shipping costs
Knusprige Shiitake Trüffel Geschmack - Bai Shan Zu - 50 g
2,25 EUR
45,00 EUR per kg
incl. 7% tax excl. Shipping costs
1 to 8 (from a total of 15)