Basmati Rice

Basmati Rice - Tilda - 1 kg
8,00 EUR
8,00 EUR per kg
incl. 7% tax excl. Shipping costs
Basmati Rice - Tilda - 10 kg
47,90 EUR
4,79 EUR per kg
incl. 7% tax excl. Shipping costs
Basmati Rice - Tilda - 2 kg
12,95 EUR
6,48 EUR per kg
incl. 7% tax excl. Shipping costs
Basmati Rice - Tilda - 5 kg
25,95 EUR
5,19 EUR per kg
incl. 7% tax excl. Shipping costs
Basmati Rice - Tilda - 500 g
4,40 EUR
8,80 EUR per kg
incl. 7% tax excl. Shipping costs
Basmatireis Premium - Indian Gate - 1 kg
4,50 EUR
4,50 EUR per kg
incl. 7% tax excl. Shipping costs
Basmatireis Premium - Indian Gate - 5 kg
17,95 EUR
3,59 EUR per kg
incl. 7% tax excl. Shipping costs
1 to 7 (from a total of 7)