Spices Paste

Aged red Miso - Hikari - 300 g
Your price 3,50 EUR
11,67 EUR per kg
incl. 7% tax excl. Shipping costs
Chilli Paste in Oil - Mae Pranom - 114 g
2,35 EUR
20,61 EUR per kg
incl. 7% tax excl. Shipping costs
4,30 EUR
15,36 EUR per kg
incl. 7% tax excl. Shipping costs
Hot Pepper Paste - Sempio Foods - 500 g
3,95 EUR
7,90 EUR per kg
incl. 7% tax excl. Shipping costs
Pad Thai Paste - Lobo - 280 g
2,50 EUR
8,93 EUR per kg
incl. 7% tax excl. Shipping costs
Savoury White Miso - Hikari - 300 g
3,55 EUR
11,83 EUR per kg
incl. 7% tax excl. Shipping costs
Soup Base for Satay Hot Pot - Lee Kum Kee - 75 g
NEW
1,50 EUR
20,00 EUR per kg
incl. 7% tax excl. Shipping costs
Soup Base for Tom Yum Soup - Lee Kum Kee - 80 g
NEW
1,50 EUR
18,75 EUR per kg
incl. 7% tax excl. Shipping costs
1 to 8 (from a total of 13)