Wheat Noodles

Thick Noodles - Jade Phoenix - 375 g
2,45 EUR
6,53 EUR per kg
incl. 7% tax excl. Shipping costs
Tomoshiraga Somen Japanese Style Noodles - City Aroma - 400 g
1,70 EUR
4,25 EUR per kg
incl. 7% tax excl. Shipping costs
Udon Noodles - Ayuko - 300 g
1,55 EUR
5,17 EUR per kg
incl. 7% tax excl. Shipping costs
17 to 19 (from a total of 19)